جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

نهاده های دان کنسانتره

کنسانتره و خوراک آماده دام وطیور

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2018-07-17
گارانتي : بله
موقعیت : Isfahan Province, Khansar, moallem Blv, Iran

کنسانتره و خوراک آماده دام وطیور زرین جاودانه

گروه تولیدی حاج علی در سال ۱۳۵۴ فعالیت خود را در عرصه صنعت طیور و با احداث یک واحد ۲۰ هزار قطعه ای مرغ گوشتی در شرهستان خوانسار آغاز نمود و دیری نگذشت که مجموعه مرغداری های زیر نظر این گروه به ۲۰۰ هزار قطعه افزایش یافت .

در طی همین بازه زمانی ، گروه تولیدی حاج علی با عرضه کلیه خدمات پرورشی ( لوازم ، تجهیزات ، نهاده های خوراکی اولیه و انواع افزودنی ها و مکمل های غذایی ) و سرمایه گذاری در بخش کشتار گاه نیاز مرغداران منطقه و دیگر بخش های استان و استان های همجوار را در مبحث پرورش ، کشتار و عمل آوری لاشه پاسخگو گردید .

احداث و راه اندازی کارخانه تولید کنسانتره و خوراک آماده دام وطیور زرین جاودانه در سال ۱۳۸۶ بخش دیگری از فعالیت های گروه تولیدی حاجی علی بوده که با بهره برداری از این پروژه ، گامی مطمئن در بخش تولیدی برداشته شد .

کنسانتره و خوراک آماده دام وطیور با هدف دستیابی به کیفیت ایده آل در امر تولید دان آماده و نزدیک شدن به استانداردهای جهانی و علمی ، فعالیت خود را به شکل پر شتابی در عرصه صنعت تغذیه دام و طیور آغاز و با بهره گیری از کادر علمی و فنی محرب و متخصص ، در جهت تعالی رسالت خویش یعنیت ولید دان و کنسانتره با کیفیت بسیار بالا با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا ، از هیچ تلاشی فروگذار ننموده.

و در این راستا توانست عنوان رتبه برتر کارخانه تولید کنسانتره و خوراک آماده دام وطیور استان را درس ال ۹۱ کسب نماید و در ادامه تلاش ها موفق به صادرات عمده محصولات تولیدی به کشورهای همسایه گردید . باشد که اعتماد شما مصرف کنندگان عزیز سرمایه راه ما باشد .

 

 موقعیت
* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا