جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

سایر

صدف معدنی ، دانه مرغی و گرانولی با کیفیت و درصد کلسیم بالا

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2019-03-05
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : شامل نمیشود
موقعیت : تهران

کاربرد صدف معدنی در تغذیه طیور:

از آنجایی که کلسیم یکی از بهترین منابع معدنی در تامین نیازهای بیولوژیکی و تشکیل استخوان و پوسته تخم مرغ در طیور می باشد.بطور متوسط روزانه بین ۲۹-۷گرم از کل کلسیم موجود در بدن یک مرغ تخم گذار صرف ساخت پوسته ی تخم مرغ می شود.

از منابع معدنی تامین کلسیم می توان به صدف معدنی اشاره نمود ، استفاده از صدف معدنی، در سطح وسیعی در صنعت مرغداری و پرورش دهندگان طیور رایج شده و مرغداران از آن بعنوان اصلی ترین منبع کلسیم جیره دان استفاده می نمایند. این ماده معدنی در صورت دارا بودن کیفیت خوب و پان بودن حجم فلوئور می تواند جایگزین خوبی برای سایر منابع تامین کلسیم در فرمولهای دان باشد که با توجه به پان بودن قیمت آن نسبت به صدف دریایی و کربنات کلسیم موجود در بازار ، کاملاً مقرون به صرفه می باشد. لازم به ذکر است که صدف معدنی به هضم آسان طیورکمک کرده وبه دلیل وجود کلسیم غنی بر روی رشد و درشت شدن استخوان ها نیز تاثیر مثبتی دارد.

کلسیم موجود در صدف معدنی دکتر بتا نقش بسیار مهمی در پوسته سازی طیور تخم گذار و رشد استخوان بندی و در نتیجه وزن گیری بیشتر طیور دارد. کاربرد صدف معدنی در جیره دام: استفاده از کلسیم با منشأ صدف معدنی میتواند اثرات مطلوبی بر کیفیت تولید شیر و میزان چربی شیر داشته باشد و به دلیل پیوند با نوعی فسفو پروتئین خاص ؛ میزان پروتئین شیر را افزایش ودر نتیجه اثرات اقتصادی موثری را برای صاحبان دام ایفا می کند.

-اکسید منیزیم در حالت عادی بسیار بدمزه و تلخ بوده که این امر موجب کاهش مصرف خوراک در گاوهای شیری شده و چنین مشکلی درخصوص صدف معدنی وجود ندارد.

-ارگانیک و مینرال بودن صدف معدنی دکتر بتا باعث شده تا قابلیت جذب کلسیم بسیار بیشتر از سایر منابع تأمیین کننده باشد

مزایای صدف معدنی دکتر بتا در دام پروری

-صدف معدنی دکتر بتا با دارا بودن حداکثر کلسیم ارگانیک در دام های پرواری باعث درشت شدن استخوان بندی وافزایش وزن ایده آل در دام در نتیجه وزن بیشتر دام می گردد.

کاربرد صدف معدنی در صنعت آبزی پروری:

استفاده از صدف معدنی دکتر بتا در صنعت آبزی پروری به دوشکل برای آبزیان حائز اهمیت می باشد.

استفاده در محیط آبی پرورش:

صدف معدنی دکتر بتا به دلیل داشتن مقدار ی املاح معدنی از یک سو می تواند باعث افزایش تولید طبیعی در استخر های پرورش ماهیان گرم آبی شود و از سوی دیگر به دلیل وجود ماده موثرکربنات کلسیم نقش مهمی را در تعادل pH آبهای اسیدی برقرار می کند ؛ هچنین پودر صدف معدنی می تواند از شکوفایی جلبکی در استخر های پرورش ماهی جلوگیری کند.

استفاده در جیره آبزیان:

از آنجایی که تمام آبزیان در مراحل مختلف رشد خود به کربنات کلسیم نیازدارند و صدف معدنی سرشار از کربنات کلسیم طبیعی و ارگانیک است پس می تواند به عنوان یک منبع غنی و ارزان در جیره آبزیان استفاده شود

 

 

 


موقعیت
* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا