جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

جوجه یکروزه تخمگذار جوجه یکروزه

شرکت مرغک

برای قیمت تماس بگیرید

  • شرکت مرغک
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۷-۰۳-۲۶
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : بله
موقعیت : تهران - میدان پونک - بلوار اشرفی اصفهانی - خ 22 بهمن- خ منوچهر اکبری - پلاک 1 - طبقه

شرکت مرغک (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۵۲/۰۳/۱۰ تاسیس گردید . این شرکت با در اختیار داشتن واحد اجداد ، اولین تولید کننده ی مرغ تخمگذار (نژاد HyLine) در کشور می باشد.
همچنین با دارا بودن هشت فارم وسه کارخانه ی جوجه کشی در پنج استان کشور حدود نیمی از جوجه های تجارتی تخمگذار مورد نیاز واحد های تولید کننده ی تخم مرغ را تامین می نماید.

 شرکت مرغک وابسته به سازمان اقتصادی کوثر بوده و با بیش از چهل سال فعالیت اولین تولید کننده جوجه مادر تخمگذار در کشور و بزرگترین تولید کننده ­ی جوجه ­ی تخمگذار تجارتی در ایران میباشد . در حال حاضر بخش عمده و اصلی جوجه یکروزه مادر تخمگذار و تخمگذار تجارتی کشور توسط این شرکت تولید میگردد. عملکرد بسیار خوب گله ­های اجداد این نژاد باعث شده است که کیفیت جوجه­ های مادر تولیدی نیز بسیار خوب و رضایت بخش باشد بطوری که تلفات اولیه این جوجه های مادر در حد یک درصد و در بسیاری از موارد کمتر از یک درصد بوده است.

فارم اجداد: در رأس همه واحـدهای تولیـدی ایـن شرکـت فعالیـت دارد و در منطقـه طالقان احداث گردیده اسـت. فـارم اجـداد تخمگذار شرکـت مرغـک دارای دو واحد مجزا از هم بـوده که در فواصـل زمـانی مشخـص یکـی از ایـن دو واحـد بـه تنـاوب پذیـرای یک گله اجداد می باشند. این واحـد از نظر موقعیـت جغرافـیایـی بگونـه ای است که امکـان تأسیـس مـرغـداری در اطراف آن بسیار کم است و در واقـع محـل احداث واحـد کاملاً ایـزوله بـوده و در نتیجه نکات مربوط به امنیت زیستی به نحـو احسـن رعایت شـده است و میشود . به همین دلیل است کـه از سـال ۱۳۶۴ کـه ایـن فـارم ساختـه شـده اسـت تـا بـه حـال ، کلیه گلـه های اجـداد پـرورش یافته دراین فارم در تمام طول زندگی از نظر بیماریهای مطرح و با اهمیـت در صنعـت منفـی و پاک بـاقی مانـده اند و ایـن یکـی از افتخـارات شرکت مرغک در طول این مدت بوده است.

 

 موقعیت
* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا