جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

جوجه یکروزه تخمگذار جوجه یکروزه

شرکت مرغک

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2018-06-16
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : بله
موقعیت : تهران - میدان پونک - بلوار اشرفی اصفهانی - خ 22 بهمن- خ منوچهر اکبری - پلاک 1 - طبقه

شركت مرغك (سهامي خاص) در تاريخ 1352/03/10 تاسيس گرديد . اين شركت با در اختيار داشتن واحد اجداد ، اولین توليد كننده ي مرغ تخمگذار (نژاد HyLine) در كشور مي باشد.
همچنين با دارا بودن هشت فارم وسه كارخانه ي جوجه كشي در پنج استان كشور حدود نيمي از جوجه هاي تجارتي تخمگذار مورد نياز واحد هاي توليد كننده ي تخم مرغ را تامين مي نمايد.

 شرکت مرغک وابسته به سازمان اقتصادی کوثر بوده و با بیش از چهل سال فعالیت اولین تولید کننده جوجه مادر تخمگذار در کشور و بزرگترین تولید کننده ­ی جوجه ­ی تخمگذار تجارتی در ایران میباشد . در حال حاضر بخش عمده و اصلی جوجه یکروزه مادر تخمگذار و تخمگذار تجارتی کشور توسط این شرکت تولید میگردد. عملکرد بسیار خوب گله ­های اجداد این نژاد باعث شده است که کیفیت جوجه­ های مادر تولیدی نیز بسیار خوب و رضایت بخش باشد بطوری که تلفات اولیه این جوجه های مادر در حد یک درصد و در بسیاری از موارد کمتر از یک درصد بوده است.

فارم اجداد: در رأس همه واحـدهاي توليـدي ايـن شركـت فعاليـت دارد و در منطقـه طالقان احداث گرديده اسـت. فـارم اجـداد تخمگذار شرکـت مرغـک داراي دو واحد مجزا از هم بـوده که در فواصـل زمـاني مشخـص يکـي از ايـن دو واحـد بـه تنـاوب پذيـراي يک گله اجداد مي باشند. اين واحـد از نظر موقعيـت جغرافـيايـي بگونـه اي است که امکـان تأسيـس مـرغـداري در اطراف آن بسيار کم است و در واقـع محـل احداث واحـد کاملاً ايـزوله بـوده و در نتيجه نکات مربوط به امنيت زيستي به نحـو احسـن رعايت شـده است و ميشود . به همين دليل است کـه از سـال 1364 کـه ايـن فـارم ساختـه شـده اسـت تـا بـه حـال ، کليه گلـه هاي اجـداد پـرورش يافته دراين فارم در تمام طول زندگي از نظر بيماريهاي مطرح و با اهميـت در صنعـت منفـي و پاک بـاقي مانـده اند و ايـن يکـي از افتخـارات شرکت مرغک در طول اين مدت بوده است.

 

 موقعیت
* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا