جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

رنگدانه

رنگدانه صورتی ماهی

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2021-11-06
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : بله
موقعیت : MW47+WF قم، استان قم، ایران

رنگدانه صورتی ماهی

رنگدانه ماهی قزل آلا و میگو

دستیابی به رنگدانه صحیح در ماهی قزل آلا، میگو و گونه های دریایی برای به حداقل رساندن کاهش رتبه محصول در طول زنجیره ارزش و پاسخگویی به خواسته های مشتریان بسیار مهم است.

کاروفیل رنگ صورتی رنگدانه‌های ثابتی(رنگدانه صورتی ماهی) را ارائه می‌کنند، که  کیفیت محصول را به حداکثر می‌رسانند.

و کاهش درجه‌بندی و هدررفت و ضایعات مواد غذایی را کاهش می‌دهند.با توجه به این که رنگدانه ­های مجاز به عنوان افزودنی در جیره غذایی ماهیان دارای عملکرد زیستی در تولید مثل ، تنفس و تغذیه آبزیان می­باشند و برای سلامتی جانداران مفید هستند ، استفاده از آن در جیره غذایی مورد خاصی ندارد.

از مهم­ترین منابع کاروتنوئیدی آستاگزانتین و کانتاگزانتین می­باشند که این مواد به صورت صنعتی و طبیعی مورد استفاده قرار می­گیرند. در مورد پرورش قزل آلای بازاری بین 30 تا 50 میلی­گرم در ازای هر کیلو گرم جیره رنگ صورتی روشن تا گلبهی به گوشت ماهی می­دهد.

اما استفاده بیش از این میزان غیر مجاز است و طبعاً سلامت انسان را تحت تاثیر قرار می­دهد و نظارت سازمان شیلات، دامپزشکی و حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده بر نوع و میزان استاندارد رنگدانه ای مورد استفاده در تغذیه ماهی ها و همچنین قیمت ماهی ­هایی که به دست مشتری می­رسد را می­طلبد.

تا ضمن حفظ ویژگی­ه ای مطلوب فاقد تبعات سوء بهداشتی و زیست محیطی باشند. این در حالی است که مزارع پرورشی باید مجوزی را برای تولید این نوع ماهی از سازمان مربوطه دریافت کنند و تحت نظارت قرار بگیرند.

 

 موقعیت
* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا