جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

نهاده های دان کنسانتره

جوش شیرین آراد شیمی

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2018-10-19
موقعیت : null, null, Iran

چوش شیرین آراد شیمی

پتروشیمی یکی از تاثیرگذارترین صنایع در تولیدات هر کشور است که میهن عزیزمان نیز از این قاعده جدا نیست.

اکنون که بیش از یک دهه در این صنعت فعالیت مینمائیم، با افتخار اعلام می داریم کلیه محصولات سبد کالایی این شرکت، محصولات تولیدات کشور ایران می باشد.

جوش شیرین، کربنات سدیم، سودمایع و پرک ،الکل صنعتی متانول، انواع اسیدهای صنعتی و … مواردی هستند که به دست مهندسان نیک اندیش و کارگران زحمت کش سرزمین پارس تولید می شوند و ما نیز این محصولات را به دست مصرف کننده آن در سراسر کشور می رسانیم.

این واحد ابتدا از سال ۱۳۸۶ خورشیدی با نام تجاری “مارال شیمی” فعالیت خود را در شهر اصفهان آغاز و به توزیع فرآورده های پتروشیمی پرداخت.

رفته رفته اجناس سبد کالایی این شرکت شکل گرفته و در سال “۱۳۸۹” واحد بازرگانی را با نام ” آراد شیمی پارسیان” به مدیریت مهندس عباس طاهری راه اندازی و در وسعت بیشتری به کار خود ادامه دادیم.
در نهایت شرکت آراد شیمی ماهان پارسیان به صورت رسمی در ۱۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۵ با شماره ۵۶۱۲۲ به ثبت رسیده و حوزه فعالیتمان نیز به سراسر کشور گسترش یافته است. در حال حاضر مالک برند آراد شیمی هستیم که روی محصول جوش شیرین تولیدی صنایع شیمیایی فجر پارسیان چاپ، بسته بندی و به فروش میرسد.
وجود تولید کنندگان بزرگ در صنایع مختلف در لیست مشتریان این بازرگانی نشان دهنده ی آن است که تلاش ما در زمینه ارائه محصولات با کیفیت، با قیمت مناسب ، شرایط پرداخت و همچنین تعهد به توافقات انجام شده، موفقیت آمیز بوده و توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.
سعی و تمرکز مدیران این بازرگانی در راستای ایجاد روابط مناسب با بهترین و معتبرترین تولید کنندگان داخلی و خارجی به صورت مستقیم و بی واسطه، مهمترین دلیل ارائه قیمت های غیر قابل رقابت این بازرگانی میباشد. لذا آمادگی خود را به تولید کنندگان محترمی که به دنبال خرید مواد اولیه شرکت خود با شرایط گفته شده را دارند را اعلام میداریم. امیدواریم که خدمت کوچکی در زمینه تامین مواد اولیه با کیفیت در عرصه تولید کشور عزیزمان ایران انجام داده تا جایگاهی که درخور شان نام ایران و ایرانی است را کسب نماییم.

از تمامی خوانندگان عزیز سپاسگزارم

 

 موقعیت
* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا