جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

جوجه یکروزه گوشتی جوجه یکروزه

جوجه یک روزه آرتاجوجه

برای قیمت تماس بگیرید

  • جوجه یک روزه آرتاجوجه
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۷-۰۷-۲۷
موقعیت : اردبیل - میدان جهاد - جنب اداره کل تامین اجتماعی

جوجه یک روزه آرتاجوجه

آقای قدرت حاج نوری به منظور ایجاد اشتغال و افزایش تولید استان وکشور در سال ۱۳۶۸ با ظرفیت تولید۱۵۰۰۰ قطعه مرغ گوشتی فعایت خود را آغاز نمود.

در سال های بعد آقای قدرت حاج نوری پس از توسعه فعالیت هایش در زمینه های تولید جوجه یک روزه و بدنبال اجرای برنامه های تکمیل زنجیره تولید مرغ مادر و گوشتی شرکت آرتاجوجه سبلان را در سال ۱۳۸۱ تاسیس وبه گسترش فعالیتهای خود پرداخت .

ودر سایه الطاف الهی و تلاش شبانه روزی مدیریت وپرسنل توانمند توانست با افزایش ظرفیت تولید در زمینه مرغ مادر وگوشتی ونیز جذب وبکارگیری نیروهای متخصص و توانمند اعم از کاگر ساده ,نیمه ماهر و ماهر با دریافت گواهی نامه های معتبر بین المللی از جمله ایزو , حلال ,ستاره طلایی و… به برند مطرح در این صنعت در استان و کشور تبدیل شده.

و اکنون نیز با استمرا تلاش های شبانه روزی و خارج از کشور و همچنین قصد و برنامه ریزی در جهت استفاده از سایر ابزار ,وسایل و امکانات به روز شده دنیا در صنعت مرغداری و سایر صنایع مرتبط در عرصه تولید حضوری فعال و چشمگیر را دارا میباشد.

شرکت آرتاجوجه سبلان(تعاونی ۲۵۶مرغ گوشتی) ،  جوجه یک روزه آرتاجوجه برای چندین بار درطی سالهای گذشته نظر به فعالیت های چشمگیر تولیدی, صادرات محصولات به کشورهای منطقه و کارآفرینی ,موفق به اخذ دو نشان تعاونی برتر استان و همچنین تعاونی سبز گردید.

 

 

 

 موقعیت
* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا