جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

جوجه یکروزه گوشتی جوجه یکروزه

جوجه کشی آرمان مهاباد

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2018-11-05
موقعیت : ایران - آذربایجان غربی - مهاباد - خیابان قاضی - جنب استخر بهمن

جوجه کشی آرمان مهاباد با استفاده از آخرین ره آوردهای علمی در سال ۱۳۸۰ در زمینی به مساحت ۳۶۰۰۰ متر و زیربنای ۲۵۰۰ مترمربع در منطقه ای خوش آب و هوا بنا گردید .

مجموعه جوجه کشی آرمان مهاباد در حال حاضر با ۱۲ دستگاه از نوع  JIMESWAY  با ظرفیت تولید ۲۶۰۰۰۰۰۰  قطعه جوجه یکروزه در سال ، زیر نظر دامپزشکی کل استان ، با بهترین درصد جوجه آوری و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی و سیستم رایانه و دوربین های مدار بسته و دستگاه های پیشرفته تزریق و اسپری واکسن در جوجه کشی با  رعایت  خط مشی کیفیت بر اساس مدیریت کیفیت  HACCP,Iso۱۴۰۰۱-۲۰۰۴,Iso۲۲۰۰۰-۲۰۰۵,Iso۱۸۰۰۱-۲۰۰۷,Iso۹۰۰۱-۲۰۰۰,Iso۹۰۰۱-۲۰۰۸   نسبت به تولید و ارائه خدمات اقدام می نماید .

جوجه کشی آرمان مهاباد در سالهای متوالی ۸۸ ، ۸۷ ، ۸۵، ۸۴ و ۱۳۸۲ بعنوان واحد نمونه جوجه کشی استانی و در سال ١٣۸۷  به عنوان تعاونی برتر کشور و در سال ١٣۸۸  و ۱۳۹۱  به عنوان تعاونی برتر استان انتخاب گردید.

دارای ۱۵ دستگاه ستری و هچری از نوع JIMESWAY و مجهز به دستگاه پیشرفته تزریق و اسپری واکسن در یکروزگی از کشور فرانسه با ظرفیت تولید ۲۶۰۰۰۰۰۰ قطعه جوجه یکروزه در سال واحد نمونه استانی در سال ۱۳۸۴-۱۳۸۷-۱۳۹۲-۱۳۹۶ شده است.

 

 موقعیت
* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا