جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

تخم مرغ تخم مرغ بسته بندی

تخم مرغ امگا 3

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2018-07-21
موقعیت : دفترمرکزی : تهران بلوار آفریقا نبش خیابان گلفام پلاک 209

تخم مرغ امگا ۳

تخم مرغ در حالت عادی دارای مقادیر اندکی از اسیدهای چرب امگا ۳ میباشد.

و لیکن برای اینکه تخم مرغ به ماده غذایی تدیل شود که به عنوان منبع امگا ۳ شناخته شود باید با یکی از منابع اصلی دارای امگا ۳ غنی گردد.

این غنی سازی را می توان با روغن ماهی یا گیاهان دارای امگا۳ بالا انجام داد.

به نحوی که با افزودن آن به جیزه غذایی طیور بعد از گذشت حدود یک ماه میزان امگا ۳ موجود در تخم مرغ تولید شده توسط این طیور تا حد یک ماده غذایی سرشار از امگا ۳ افزایش می یابد.

از آنجا که غنی سازی تخم مرغ با منبع حیوانی اشکالاتی نظیر آنچه در خصوص آلودگی آبها و وجود جیوه ( که بسیار برای سلامتی مضر بوده و از مواد سرطان زای قوی میباشد ) را پیش می آورد ،.

بهترین راه غنی سازی تخم مرغ با امگا ۳ استفاده از منابع گیاهی است.

چرا امروزه تخم مرغ امگا ۳ با منشاء گیاهی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است ؟

ورود آلودگی های فراوان ناشی از پس آبها و مواد دفعی کارخانجات مختلف صنعتی به آبها و ورود این آلودگی ها به بدن ماهیها این منبع غذایی ارزشمند را به شدت مورد تهدید قرار داده است.

که از خطرناکترین آنها میتوان به جیوه موجود در دریاها و بدن ماهی ها اشاره نمود.

شرکت سیمرغ بزرگترین مجتمع مرغداری در خاورمیانه است که با قدمتی بیش از ۳۹ سال و با داشتن ۷ واحد تولیدی در ۵ استان اصفهان،قزوین،خراسان،کرمان و یزد به عنوان بزرگترین وتولید کننده تخم مرغ خوراکی در کشور فعالیت می نماید.

شرکت سیمرغ سالانه توانایی تولید بیش از چهل و پنج هزار تن تخم مرغ خوراکی ، ۲۳ میلیون قطعه جوجه یکروزه گوشتی و ۴ میلیون قطعه جوجه یکروزه تخمگذار و پرورش ۱۶۴۰۰۰۰ قطعه پولت تخمگذار را داراست.

علاوه بر آن ، شرکت با مجهز بودن به کارخانجات پیشرفته تهیه و بسته بندی خوراک دام و طیور سهمی بزرگ در تولید و تامین دان مورد نیاز کشور را نیز بر عهده دارد.

شرکت سیمرغ علاوه بر تولید انبوه تخم مرغ خوراکی ، فعالیتهای گسترده ای نیز در زمینه کشاورزی و باغبانی دارد که از آن جمله میتوان به ۲۲۰ هکتار باغهای پسته اشاره نمود.

شرکت سیمرغ به عنوان بزرگترین تولید کننده تخم مرغ خوراکی در کشور به دلیل همجواری سالنهای تولیدی با بخشهای بسته بندی بدون نیاز به جمع آوری تخم مرغ از فواصل دور و نزدیک و با توجه به تعدد و گستردگی مزارع تولیدی در نقاط مختلف کشور با تولید و توزیع روزانه تخم مرغ توانسته است تازه ترین تخم مرغ خوراکی را با بهترین کیفیت و طعم به دست مصرف کنندگان برساند که این یکی از ویژگی های غیر قابل رقابت شرکت سیمرغ محسوب میگردد.

وب سایت : http://seamorgh.com/

 

 موقعیت
* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا