جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

کلینیک دامپزشکی

برای اولین بار در کشور با خدمات آنلاین دامپزشکی

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2020-05-10
وضعیت : استفاده شده
گارانتي : شامل نمیشود
موقعیت : ارومیه، استان آذربایجان غربی، ایران

برای اولین بار در کشور با خدمات آنلاین دامپزشکی

کلینیک دامپزشکی طیور ، مرکز مشاوره و فروشگاه دیجیتالی وتیکال

وتیکال بعنوان اولین وبسایت جامع کشور در ارائه خدمات مشاوره ای آنلاین به فعالین صنعت طیور و صاحبان پرندگان زینتی خانگی، با بهره گیری از تیم دامپزشکی متخصص و مجرب، مجموعه ای کاربردی و عملیاتی را به منظور ارتقاء راندمان و سلامت انواع طیور پرورشی فراهم آورده است .

که نتیجه سال ها تحقیق و تجربه و با اتکاء به آخرین دستاوردهای علمی و فنی روز در زمینه پرورش انواع پرندگان می باشد. امید داریم تا این مجموعه کاربردی بتواند شما را در پیشبرد و دستیابی به اهدافتان یاری نماید.

شما می توانید بر حسب نیازتان نسبت به انتخاب بسته های ارائه شده که شامل فرمول های جیره انواع طیور پرورشی و همچنین پروتکل های درمان اولیه بیماری های رایج در مزارع پرورشی و یا پرندگان زینتی اقدام نموده و با ورود به صفحه فروشگاه نسبت به انتخاب ، خرید و دانلود فایل اقدام فرمائید.

سته های موجود در فروشگاه شامل انواع فرمول جیره برای خوراک مراحل مختلف پرورشی طیور شامل جوجه راس 308، بوقلمون مادر و گوشتی نژاد برنز، غاز و اردک و قوغاز، مرغ بومی، بوقلمون نژاد B.U.T، مرغ تخمگذار تجارتی، کبک و قرقاول، شترمرغ و پرندگان زینتی خانگی و پروتکل های درمانی است.

www.veticall.ir

 

 موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا