جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

نهاده های دان ذرت

آوا تجارت صبا(مدلل)

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
تاریخ : 2020-02-27
موقعیت : تهران بزرگراه صدر،35 متری قیطریه،ابتدای خیابان روشنایی،پلاک 71 طبقه اول

این شرکت با بیش از ۳۵ سال سابقه در زمینه واردات و تولید نهاده های دامی و خوراکی سهم بزرگی در تداوم ارائه و تولید، و ثبات در قیمت محصولات تولید شده دامی کشور داشته است.

طی این مدت علی رغم فراز و فرودهائی که در وضعیت اقتصادی کشوری و جهانی به وجود آمده تلاش ما به عنوان تهیه و تولید کننده خوراک اولیه واحدهای تولیدی اعم از روغن های خوراکی و واحدهای تولیدی دام و طیور با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت ما را به عنوان یکی از مطمئن ترین پشتیبانان این واحدها شهره نموده و تاثیر بسزائی در کاهش بار روانی مشکلات آنان داشته است.

این شرکت با اقدام به واردات دانه سویای روغنی وهمچنین خرید سویای داخلی علاوه بر تولید روغن خام با کیفیت باعث روشن نگهداشتن چراغ کارخانه های بزرگ روغن کشی کشور و ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم هزاران نفر شده و توانسته است بخش بزرگی از نیاز کارخانه های تصفیه روغن نباتی به روغن سویا و نیز کنجاله مورد نیاز تعداد زیادی از واحدهای دامی را نیز تامین نماید.

محصولات ارائه شده توسط این شرکت عبارتند از: – سویای وارداتی و داخلی با بهترین کیفیت. – ذرت دامی. – دان آماده طیور( از ابتدا تا زمان ارائه به بازار) – کنجاله سویا. – روغن خام سویا. – ویتامین ها و مواد مورد نیاز واحدهای تولیدی طیور.

با توجه به عملکرد همواره شفاف این شرکت در ارائه محصولات، قیمت آنها در سایت شرکت و شبکه های اجتماعی تلگرام و سروش جهت اطلاع مشتریان گرامی و مقایسه با دیگر ارائه کنندگان مشابه در دسترس قرار گرفته است .

 

 موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا