جهت عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/javideggstore روی لینک ، کلیک نمایید :

اطلاعات بیشتر
تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

داروهای دامپزشکی

آنزیم بن فزایم(Bonfezyme)

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : 2020-05-16
موقعیت : قم، انتهای 75 متری عماریاسر، دفتر مرغداری شکراللهی

آنزیم بن فزایم(Bonfezyme)

بن فزایم با شکستن فسفر فیتاته ( شکل اصلی فسفر در دانه ها ) باعث جذب بهتر فسفر دانه ها توسط طیور ( و دیگر حیوانات تک معده ای مثل خوک و ..) شده و سطح نیاز به مصرف افزودنی های کلسیمی فسفات در جیره را کاهش می دهد.

بن فزایم ترکیبی ضروری جهت افزایش ارزش غذایی خوراک و بهبود رشد و سلامت حیوان می باشد.این ترکیب با هیدرولیز سوبسترای فیتاته منجر به آزادسازی فسفر به فرم آزادی می شود که به طور موثری توسط حیوان جذب و در نتیجه باعث کاهش نیاز به مکمل های غیرآلی فسفر می شود.علاوه بر این، افزودن بن فزایم به خوراک باعث کاهش دفع فسفر و بنابراین کاهش تاثیرات محیط زیستی سیستم های پرورشی می گردد.

افزودنبن فزایم به جیره باعث افزایش تجزیه ی فیتات و در نتیجه استفاده از منابع فسفر گیاهی می شود. در صورت دسترسی بیشتر فسفر طبیعی، نیاز به افزودن مقدار کمتری از این ماده به جیره و در نتیجه کاهش قابل توجه هزینه های خوراک می گردد.

بن فزایم ابزاری جدید و مقرون به صرفه در جیره های طیور می باشد که کارایی و استفاده فسفر از ترکیب فیتین را ارتقا می دهد. آنزیم بن فزایم با افزایش تجزیه اسید فیتیک و فراهم منابع فسفر گیاهی می تواند مزایای زیادی برای تولیدکنندگان و پرورش دهندگان طیور داشته باشد. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سطوح پایین تر منابع غیرآلی فسفر در جیره
کاهش هزینه های خوراک
پایداری بهتر تولیدات
جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
۰۲۵۳۷۷۷۹۳۱۷
۰۲۵۳۷۷۷۱۷۵۰
۰۹۳۹۶۵۳۱۷۵۰

 

 


موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا